•             Dyrektor szkoły

                             mgr Anna Kalafar

                                matematyka

          •   Zastępca dyrektora szkoły

                             mgr Iwona Urban

                        edukacja wczesnoszkolna

      • Nauczyciele szkoły

          •                                                                                                           

            Imię i nazwisko nauczyciela

            Przedmiot        nauczany        

            mgr Agata Cieśla

            język polski

            mgr Agnieszka Dutkowska - Opach

            język angielski

            mgr Bogdan Dyras

            technika, matematyka, fizyka

            mgr Ewa Dyras

            edukacja wczesnoszkolna

            dr Katarzyna Frączek

            pedagog szkolny, etyka, doradztwo zawodowe

            mgr Beata Grabowska- Czarnota

            muzyka

            mgr Małgorzata Hamada

            biblioteka

            mgr Elżbieta Kaczmarczyk

            wychowawca świetlicy

            mgr Małgorzata Jaśkowska

            zajęcia komputerowe, informatyka

            mgr Justyna Kalinowska matematyka
               

            mgr Krzysztof Kordylewski

            religia

            mgr Aneta Kupiec

            historia

            mgr Joanna Lisiecka

            język niemiecki

            ks.mgr Adam Matoryn

            religia

            mgr Marta Ogińska

            wychowawca świetlicy

            mgr Małgorzata Palkij

            edukacja wczesnoszkolna

            mgr Gabriela Pawlikowska

            chemia

            mgr Monika Pikuła

            matematyka

            mgr Rafał Pilichiewicz

            język angielski

            mgr Marta Piwowarczyk

            język polski

            mgr Marek Płócienniczak

            wiedza o społeczeństwie

            mgr Karolina Rachwał

            religia

            mgr Irena Rejduch

            język polski

            mgr Michał Sąsiadek

            plastyka

            mgr Mariusz Skonieczny

            edukacja dla bezpieczeństwa

            mgr Beata Stech

            wychowanie fizyczne

            mgr Ewa Stojak - Ślęczek

            wychowanie do życia w rodzinie, przyroda

            mgr Bożena Strzałkowska - Limanówka

            wychowanie fizyczne

            mgr Anna Synowska

            język angielski

            mgr Iwona Szatkowska

            matematyka

            mgr Jolanta Szuro

            edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

            mgr Grażyna Śpiewak

            edukacja wczesnoszkolna, etyka

            mgr Katarzyna Świerad

            przyroda, geografia

            mgr Katarzyna Tylka

            edukacja wczesnoszkolna, język angielski,
            wychowawca świetlicy

            mgr Joanna Ulińska

             

            mgr Katarzyna Zając

             

            mgr Cecylia Opiła

            biologia

             

            język angielski

             

            nauczyciel wspomagający