pulsujące słoneczko
chłopiec z jabłkiem

przekierowanie logo przekierowanie logo

sp7@poczta.onet.eu

małpa

Każde dziecko otaczamy szczególną troską, wykazując dbałość o jego wszechstronny i harmonijny rozwój intelektualny,emocjonalny, moralny i fizyczny.

logo programu kapitał ludzki logo programu statuetka logo konkursu

logo programu Akademia Bezpiecznego Puchatka logo logo logo logo logo uczeń obywatelowoce logo logo akcji

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017

Nazwa zajęć Prowadzący Termin realizacji
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas IV-VI p.Agata Cieśla wtorek 8:00 – 8:45
Koło Młodych Redaktorów p.Agata Cieśla wtorek 14:20- 15:30
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.IV p.Bogdan Dyras poniedziałek 13:25 – 14:10
Zajęcia komputerowe w ramach zajęć świetlicowych p.Bogdan Dyras piątek 13:30 - 14:15
Zajęcia wyrównawcze kl.III b p.Ewa Dyras piątek 11:40 - 12:25
Gimnastyka buzi i języka p.Ewa Dyras środa 14:20 - 15:20
Koło Muzyczne p.Beata Grabowska-Czarnota piątek co dwa tygodnie 14:20 - 15:20
Koło Biblioteczne p.Małgorzata Hamada środa 13:30 - 14:30
Zajęcia wyrównawcze kl.III c p.Małgorzata Jaśkowska wtorek 14:30 – 15:30
Zajęcia komputerowe w ramach zajęć świetlicowych p.Małgorzata Jaśkowska wtorek 13:20 – 14:15
Koło Turystyczne"Podróżnik" p.Krzysztof Kordylewski niedziela wg harmonogramu PTTK
Zajęcia wyrównawcze kl.II b p.Krzewińska Iwona czwartek 14:20 – 15:20
Szachy kl.II b p.Krzewińska Iwona wtorek 10:45 – 11:30
Zajęcia wyrównawcze oraz kółko historyczne p.Aneta Kupiec wtorek 11:40-12:30
"Czarodziejskie Dłonie" p.Elżbieta Kaczmarczyk czwartek 8:30 - 9:30
Zajęcia świetlicowe „Dziedzictwo” poszerzające wiadomości, rozbudzające zainteresowania. p.Elżbieta Kaczmarczyk parzyste czwartki każdego miesiąca 14:30 – 17:30 - 18:00
Zajęcia wyrównawcze kl.III a Palkij Małgorzata czwartek 11:40– 12:25
Szachy kl.II I a Palkij Małgorzata poniedziałek 8:55 – 9:40
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego p.Irena Rejduch poniedziałek 14:20 – 15:05
Koło Polonistyczne p.Irena Rejduch piątek 13:30 – 14:15
Koło Plastyczne IV - VI p.Michał Sąsiadek poniedziałek 14:15 - 15:00
Koło Matematyczne klasy V p.Iwona Szatkowska środa 12:35 - 13:20
Koło Matematyczne klasy VI p.Iwona Szatkowska wtorek 8:00 - 8:45
Gry i zabawy z językiem angielskim dla kl.I-III w ramach zajęć świetlicowych p.Anna Synowska piątek 7:00 - 8:00 i 9:40- 10:40
Zajęcia wyrównawcze kl.II a p.Grażyna Śpiewak czwartek 12:35 – 13:20
Zajęcia kompensacyjne klasy VI p.Grażyna Śpiewak piątek 8:00 – 8:45
Koło Przyrodnicze p.Katarzyna Świerad wtorek 14:30 - 15:15
Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl.IV-VI p.Katarzyna Świerad w zależności od potrzeb uczniów po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem
Zajęcia sportowe piłki nożnej kl.IV-VI p.Krzysztof Swół piątek 14:30 - 16:00 (co drugi tydzień)
Ceramika p.Katarzyna Tylka w ramach zajęć świetlicowych
Koło Języka Angielskiego klasy VI p.Katarzyna Zając poniedziałek 14:15 - 15:00
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego p.Katarzyna Zając poniedziałek 14:15 - 15:00 wtorek 8:00 - 8:45
Dodatkowy angielski w ramach programu „Jedna godzina języka angielskiego codziennie w szkołach podstawowych” dla uczniów klas I-VI p.Anna Synowska p.Katarzyna Zając
p.Rafał Pilichiewicz
harmonogram w podziale godzin
Nazwa zajęć Prowadzący Termin realizacji
Zajęcia Teatralne I - III Centrum Młodzieży
Instruktor: p.Małgorzata Chodzińska
wtorek kl.I 14:15 – 15:15
wtorek kl.II 15:15 – 16:45
środa kl.III - IV 14:15 – 15:30
środa kl. V -VI 15:30 – 17:00
SKS-siatkówka kl.IV - VI Centrum Młodzieży czwartek 14:15 - 15:45
SKS-siatkówka od kl.III Centrum Młodzieży wtorek 14:15 - 15:45
Gry zespołowe + judo klasa I Centrum Młodzieży środa 12:30 - 14:00
Gry zespołowe + judo klasa II Centrum Młodzieży poniedziałek 12:30 - 14:00
Judo kl.III a i III b Centrum Młodzieży piątek 14:00 - 15:30
Judo kl.IIIc Centrum Młodzieży środa 13:15 - 16:00
Piłka nożna chłopcy kl.III Centrum Młodzieży
Instruktor p.Ryszard Śmigielski
poniedziałek 14:15 - 15:45
środa 14:15 - 15:45
Gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej kl.I - III Centrum Młodzieży
Instruktorzy: p.Grażyna Kmiecik, p. Beata Stech
I a wtorek 11:40 - 12:25
II a środa 12:35 - 13:20,
II b środa 11:40 - 12:25,
III a czwartek 11:40 - 12:25, III b wtorek 12:35 – 13:20, III c wtorek 11:40 – 12:25.
Judo Centrum Młodzieży
Instruktor:p.Anna Szczęsny
poniedziałek 17:30 - 20:00,
wtorek 17:30 - 19:00,
środa 17:30 - 19:00.
Nazwa zajęć Prowadzący Termin realizacji
Zbiórki harcerskie kl.IV - VI
Zbiórki zuchowe kl.II - III
Czarna Trzynastka:
  • Drużynowy Gromady Światowida - Hubert Dziadzio tel. 883 20 11 02
  • Drużynowa Gromady Łady - Katarzyna Harmata tel. 602 77 50 67
  • Zbiórki dla zastępów według harmonogramu ustalonego przez drużynowych

    Wykaz płatnych zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017

    Nazwa zajęć Prowadzący Termin realizacji
    Zajęcia taneczne ArtDance tel. 500 102 400, 786 231 836 artdance@artdance.pl poniedziałek 14:30 – 15:15 aula
    Robotyka dla klas młodszych slawek.robotyka@gmail.com poniedziałek 14:30 - 15:30
    Język hiszpański Select Training Solutions piątek 8:00 - 8:45 s. 205
    Nauka gry na gitarze Music and More tel. 535 385 201 info@szkolamm.pl szkolam.pl piątek 14:30 - 15:55 s. 206

    oferta edukacyjna

    oferta dla sześciolatków

    oferta dla sześciolatków

    oferta dla sześciolatków


    Szkoła Podstawowa nr 7 im.Wojska Polskiego 31-139 Kraków ul.Spasowskiego 8 tel/fax 12 633 74 42