Zapraszamy do lektury źródła wiedzy o naszej szkole, czyli Siódemkowej gazetki. Szczegóły znajdują się w zakładce "gazetka szkolna"
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

X Krakowski Tydzień Zawodowców

X Krakowski Tydzień Zawodowców

Zapraszamy do udziału w X Krakowskim Tygodniu Zawodowców

Wydarzenie odbywać się będzie na terenie czterech rejonów Krakowa w następujących terminach:

  • Krowodrza 18.03-22.03
  • Podgórze 11.03-15.03
  • Śródmieście 18.03-22.03
  • Nowa Huta 11.03-15.03

Działając wspólnie na rzecz rozwoju szkolnictwa branżowego i technicznego chcemy zaprosić uczniów klas VIII szkół podstawowych do wizyt w szkołach techniczno-branżowych.

Jestem przekonana, że – podobnie jak w ubiegłych latach - propozycja przygotowana przez krakowskie szkoły w ramach tego projektu, będzie ciekawą ofertą dla odwiedzających.

Wydarzeniom tym będą towarzyszyć tzw. „Otwarte Soboty” we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Krowodrza 23 marca
  • Podgórze 16 marca
  • Śródmieście 23 marca
  • Nowa Huta 16 marca

Serdecznie proszę Państwa Dyrektorów szkół podstawowych o przekazanie zarówno Uczniom, jak i ich Rodzicom  informacji o Krakowskim Tygodniu Zawodowców oraz o terminach „Otwartych Sobót”.

Proszę również o umieszczenie informacji o  wydarzeniach na stronach internetowych szkół oraz w dzienniku elektronicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców uczniów, proszę również – jak co roku -  o zapewnienie w trakcie wydarzeń związanych z KTZ możliwości kontaktu z doradcą zawodowym w celu uzyskania porad w  zakresie kształcenia w szkole technicznej i branżowej. Harmonogram KRAKOWSKIEGO TYGODNIA ZAWODOWCÓW zostanie Państwu przesłany w terminie późniejszym.

Data dodania: 2024-02-20 10:32:50
Data edycji: 2024-02-20 10:39:31
Ilość wyświetleń: 43
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej