Uwaga! System rezerwacji sali gimnastycznej został wyłączony! Od września ruszy nowy! Przepraszamy za utrudnienia
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Żegnamy zimę, witamy wiosnę!

W naszej świetlicy szkolnej z radością pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy długo wyczekiwaną wiosnę. Z tej okazji dzieci brały udział w rozmowach na temat zmian zachodzących w przyrodzie o tej porze roku oraz pierwszych oznak wiosny.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem przygotowali piękne prace plastyczne przedstawiające kolorowe kwiaty, budzącą się do życia naturę oraz symbole wiosny. Wspólne zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, wyobraźni oraz poszerzania wiedzy o otaczającym nas świecie.

Wiosenna atmosfera wypełniła naszą świetlicę radością, kolorami i uśmiechem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne słoneczne dni!

 
 
Udostępnij
Data dodania: 2026-04-26 21:35:07
Data edycji: 2026-04-26 21:41:29
Ilość wyświetleń: 55
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej